Најдобри добавувачи и производители на големо за човечка коса во Кина
банер за продавач на човечка коса во Кина
банер за продавач на човечка коса во Кина
Фабрика за човечка коса
во Кина

ПРОФЕСИОНАЛНА

ТРОГОВИЈА

Лизгајте
30+ Добавувач на брендови
30000+ клиенти користат
претходната стрелка
следната стрелка

Најдобри добавувачи и производители на големо за човечка коса во Кина

URbeauty е најдобрата фабрика за човечка коса на големо во Кина.

URbeauty фабриката за коса се наоѓа во Ксиамен, провинцијата Фуџијан, Кина. Основана во 2002 година, таа е најголемата фабрика за перики во Кина. Тој е водечки снабдувач и производител на производи за коса кои интегрираат истражување и развој, производство, продажба и услуги, кои се засноваат на иновации, се залагаат за висок квалитет, го предводат трендот и произведуваат производи за коса со висока класа.

Зошто URbeauty има пониска големопродажна цена од другите?

 • Модернизација  Модерна фабрика за човечка коса и монтажни линии во Кина
 • Напредно  Иновирајте технологија за производство на човечка коса и намалете ги трошоците
 • Професионална  Повеќе од 20 години OEM искуство во производство на перики
 • Практично  фабриките за човечка коса имаат погодна логистика во крајбрежниот град

         Да, ние заштедуваме непотребни трошоци, но бидете сигурни, бидејќи врвните продавачи на коса на големо во Кина, секогаш инсистираме да обезбедиме квалитетни производи по најконкурентна цена.   

                                                                                                                              -URубавина

Нашите производи на големо

Фокусирајте се на човечка коса на големо,  и материјал за коса од здрави млади девојки.

Висококвалитетни и поволни цени синтетички перики на големо може да ги набавите во URbeauty

Фабриката за коса URbeauty ги нуди најдобрите тупи за коса и парчиња коса на големо

Подобрете го вашиот бизнис со коса на големо

Ќе ви ги дадеме најконкурентните фабрички цени, за да ви помогнеме да ја окупирате ценовната предност во многу брендови и да донесете повеќе профит. Во исто време, користењето на нашите висококвалитетни суровини за коса за производство на производи за перика, со одличен квалитет, ќе ви донесе повеќе лојални клиенти.

фото-за-Како-да-почеток-на-продажба на големо-човечка-коса-нарачка

Како да започнете бизнис со коса на големо?

 • Испратете ни порака преку „Добијте брза понуда“ копче подолу
 • Ќе ви се вратиме внатре 12 часа на вашето барање
 • Потврдете ги вашите барања, цитирајте и испратете примероци
 • Откако ќе ги потврдите деталите за производот, потпишете го договорот и авансно плаќање
 • Наредете ја пратката по производството, платете го салдото и испратете BL
 • Транспорт и преземање на испорака на стоки, крај на трансакцијата

нашите партнери

URbeauty е најдобриот продавач на големо за човечка коса во Кина. Ние сме добавувачи на големо за коса на повеќе од 300 брендови, со просечно годишно производство од 3.6 милиони ткаење коса, 600,000 парчиња фризури и 500,000 комплети глави за манекени.

Ние опслужуваме многу продавници за коса и обезбедуваме широк стил на производи за коса на големо

Нашите производи за перики за човечка коса се користат во многу салони во сите делови на светот

Многу познати онлајн продавници за човечка коса ги продаваат нашите производи за перики

Нашите производи за глава за вежбање/тренинг се користат во наставните активности во салоните или училиштата

Обезбедуваме приспособени перики за многу болници и пациенти како што се третмани за рак, лекови или нешто друго со посебни потреби

Инсистиравме да обезбедиме бесплатни сопствени перики на жените кои подлежат на хемотерапија за да им помогнеме да ја вратат самодовербата и убавината

URbeauty е најдобрата фабрика за девствена коса на големо во Кина. Ние сме производители на коса со 20+ години искуство во снабдувањето со коса на големо

URbeauty фабриката за перики има напредна опрема, стандарден производствен процес и контрола на квалитетот

URbeauty

Професионални продавачи на големо за коса во Кина
 • 2002
 • 50 милиони долари
 • 100 +
 • 50 +
 • 100000 +
 • Воспоставете
 • Годишна излезна вредност
 • Извоз на земја
 • Брендови за соработка
 • Корисници

 

Често поставувани прашања

Дали има услов за минимална количина?

 • Можете да не контактирате за да го потврдите MOQ. Колку повеќе купувате, толку повеќе попусти добивате.

Колку време ќе биде потребно за да се изврши испораката?

 • Времето на испорака зависи од видот на производот што го имате и бројот на нарачки, при што на сите прилагодени производи им треба подолго време за испорака, а залихите се побрзо
ЧПП-URbeauty коса продавачи на големо

Најдобар производител и добавувач на коса на големо во Кина

Строг процес на производство и инспекција на земање мостри за да се обезбеди квалитет

Авторитативна сертификација на производи за перика

Нашиот тим од фризерски експерти е подготвен да ви помогне преку телефон, СМС или е-пошта.

Брендови за соработка на големо за коса

Дојдете до врв